O nas

Poznaj

Zakładając markę M&A Luxury, połaczyliśmy ze sobą dwa światy. Świat pasji i świat biznesu. Praca na rynku luksusowych produktów dla nas dziś to praca z indywidualnym człowiekiem. Poznajemy go, rozmawiamy, po to by móc zaoferować specjalnie dla niego produkt. Taka jest nasza filozofia i okazuje się ona skuteczna, gdyż pracujemy z klientami z USA, Europy Zachodniej i Azji.

Działalność M&A Luxury to sprzedaż wyjątkowej biżuterii, zegarków, kamieni szlachetnych. Dostępne one są w naszym sklepie Internetowym, jednak zważając na naszą filozofię współpracy z indywidualnymi klientami, jesteśmy dla Państwa do dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Berlinie, to od Państwa zależy gdzie najwygodniej będzie się z nami spotkać by porozmawiać o  biżuterii i inwestycji dedykowanej.

  • Małgorzata Kaczmarek - Prezes Zarządu

    Absolwentka Architektury Wnętrz oraz Zarządzania Przedsiębiorstwem Międzynarodowym. Zarządzała jako Prezes Zarządu m.in. agencją muzyczną, współpracując z czołowymi koncernami jak Sab Miller, Carlsberg, Coca Cola. Od 2016 roku wiceprezes Fundacji Rozwoju Rynku Kapitałowego. Zasiadała także w Radach Nadzorczych spółek kapitałowych. Związana z rynkiem inwestycji alternatywnych. Członek Polish American Chamber of Commerce w Chicago. Organizatorka Balu Rynku Kapitałowego w warszawskim Centrum Giełdowym. Za swoje osiągnięcia nominowana do tytułu Kobieta Biznesu.

  • Alois Rostek - Wiceprezes Zarządu

    Alois Rostek do 1983 roku pracował w budownictwie przemysłowym w Niemczech. W 1994 roku równolegle utworzył spółkę wprowadzającą na rynek niemiecki firmy polskie. Kolejnym krokiem było utworzenie spółki Rosco HmbH i sprzedaż nowoczesnych materiałów technologicznych dla firm polskich. Z czasem rozszerzył działalność firmy o zakupy i konstrukcję urządzeń stalowych. Obecnie jest Prezesem zawiadującym całą grupą Rosco Polska,. Alois Rostek jest mocno zaangażowany w działalność kulturalną i charytatywną. Wspiera instytucje i młodych przedsiębiorców.

M&A Luxury